УЗД селезінки

Для діагностики захворювань елементів кровотворної та лімфатичної системи застосовують безпечний та інформативний метод – ультразвукове дослідження селезінки. Цей орган виконує фільтраційну та імунну функції, а також бере участь у процесі створення крові. Проблеми в роботі негативно впливають на весь організм, тому важливо звернутися за медичною допомогою при перших тривожних симптомах.

Коли потрібно зробити УЗД селезінки

Сканування цього органу проводять у комплексі з дослідженням інших органів черевної порожнини, а також окремо за наявності таких показань:

 • патології у розвитку органу;
 • захворювання органів черевної порожнини;
 • інфекційні захворювання – супутні або нещодавно перенесені;
 • раптові гострі кольки в боці зліва;
 • удар, травма, падіння;
 • хвороби крові;
 • підозра на наявність кіст, ущільнень або новоутворень.

Перед проведенням обстеження лікарка розповість, що потрібно робити, щоб отримати максимально точні результати. Не варто нехтувати рекомендаціями – аналіз дослідження буде проведений детальніше, відповідно лікування буде призначено ефективніше.

Підготовка до УЗД селезінки

За три доби до призначеного обстеження пацієнту необхідно дотримуватися принципів дієти, що щадить:

 1. Приймати їжу по 4-5 разів на день;
 2. Виключити продукти, що провокують здуття живота (бобові, свіжі фрукти, хлібобулочні вироби);
 3. Не вживати алкогольних та газованих напоїв.

Така підготовка не займе багато часу і не вимагає зусиль, проте допоможе прибрати зайві перешкоди під час візуалізації на устаткуванні, чим підвищить точність та інформативність дослідження.

Послуги діагностики

  Запис на прийом

  Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10