УЗД молочних залоз

Для розпізнавання різних видів порушень у грудній залозі та її судинах призначають ультразвукове дослідження молочних залоз. Цей вид діагностики дозволяє детально розглянути поточний стан залоз, їх тканин. Процедура не має протипоказань, її можна проводити кілька разів в обмежений період для уточнення діагнозу після мамографії, а також для контролю ефективності поточної терапії.

Коли необхідно зробити УЗД молочних залоз

З метою профілактики процедуру роблять не рідше 1 разу на рік для запобігання розвитку онкологічних захворювань. Апаратну діагностику призначають, якщо є підозри на мастити, лактостази, які можуть виникнути через порушення роботи залоз або потрапляння інфекції під час годування.

 1. Кісти, мастопатія.
 2. Гінекомастія.
 3. Рак молочної залози.

Для запобігання розвитку чи ускладнення вищеописаних патологічних відхилень необхідно пройти обстеження.

Коли призначають УЗД молочних залоз

В обов’язковому порядку лікар виписує направлення на дослідження за наявності у пацієнта таких скарг, як:

 • ущільнення молочних залоз;
 • збільшені лімфовузли в області пахвових западин;
 • втягнуті соски;
 • «лимонна кірка» або лущення грудей;
 • болючість залоз, особливо в сукупності з підвищеною температурою;
 • зміна форми грудей, виражена асиметрія.

Також проводять діагностику до та після оперативного втручання, видалення грудей, вживлення силіконових імплантів. УЗД є доступним, інформативним та одним із найбезпечніших методів медичного обстеження. Його використовують у профілактичних цілях та розпізнавання патологічних процесів молочних залоз.

Послуги діагностики

  Запис на прийом

  Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10