МР-ангіографія

Магнітно-резонансна ангіографія забезпечує високодетальні зображення кровоносних судин із використанням сильного магнітного поля та радіочастотних імпульсів. МР-ангіографія не використовує іонізуюче випромінювання та не включає рентгенівське опромінення.

МР ангіографія зазвичай проводиться для оцінки проблем із захворюваннями кровоносних судин, таких як аневризми, стеноз (звуження), диссекція (розщеплення стінки), вади розвитку або нориці (аномальні судинні сполуки). Ці стани можуть виникати в мозку, шиї, хребті, грудях, животі (наприклад, у печінці та нирках) та ногах. МР-ангіографічні дослідження можуть призначатися з контрастною речовиною або без неї.

Унікальні можливості апарату МРТ 3.0Т дозволяють проводити ангіографічні дослідження на такому рівні, що дає можливість замінити КТ-ангіографію та частково інвазивну ангіографію за відсутності фактора ризику, пов’язаного з рентгенівськими променями.

Послуги діагностики

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10