МРТ шийного відділу хребта

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) шийного відділу хребта є діагностичною процедурою, яка використовує магнітні поля і радіохвилі для створення детальних зображень м’яких тканин, хребта та нервової системи в шийній області тіла. Вона дозволяє отримати планарні та тривимірні зображення без використання рентгенівського випромінювання.

МРТ шийного відділу хребта зазвичай включає детальний аналіз структур

М’язи, зв’язки і хребці:
МРТ дозволяє оцінити стан м’язів, зв’язок і кісток шийного відділу хребта, що допомагає виявляти можливі пошкодження, вивихи або переломи.

Диски міжхребцевих суглобів:
МРТ допомагає оцінити стан дискових структур, що розташовані між хребцями, і виявити можливі випадання диску або грижі, що можуть тиснути на нервові корінці.

Спінальний канал:
Перевіряється простір в спінальному каналі, де проходить спинний мозок. Важливо виявити можливі стиснення, які можуть виникнути через вирости кісток або пухлини.

Нервові структури:
Визначається стан нервових корінців і спинного мозку, що дозволяє виявити можливі пошкодження, запалення або масові утворення.

МРТ шеи шейного отдела хребта

Патології, які можуть бути виявлені за допомогою МРТ шийного відділу хребта

Грижа міжхребцевого диску:
Випадання диску, яке може стиснути нервові корінці і спричинити біль і обмеження руху.

Спонділез:
Зміни в структурі хребців, що можуть призводити до стенозу спінального каналу і стискання спинного мозку або нервових корінців.

Запалення і інфекції:
МРТ допомагає виявити ознаки запальних процесів або інфекцій в тканинах шийного відділу хребта.

Пухлини:
Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити як доброякісні, так і злоякісні пухлини в області шийного хребта.

Призначення МРТ шийного відділу хребта полягає в точному діагностуванні патологічних станів та пухлин, що виникають у цій області. На підставі результатів МРТ лікар може встановити правильний діагноз та вибрати оптимальний план лікування. Ця процедура є безпечною та неінвазивною, що дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх структур без операції або болісних процедур.

МРТ шийного відділу хребта

Вартість обстеження: 1900грн

Тривалість: 10-15хв

МРТ шийного відділу хребта з контрастуванням

Вартість обстеження: 3500грн

Тривалість: 20-30хв

АКЦІЙНІ КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯ

МРТ двох відділів хребта

Вартість обстеження: 3800 3400грн

Тривалість: 20-25хв

МРТ трьох відділів хребта

Вартість обстеження: 5700 4600грн

Тривалість: 35-40хв

МРТ всіх відділів хребта

Вартість обстеження: 7600 6800грн

Тривалість: 50-60хв

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10


    Для пільгової категорії (пенсіонери, інваліди всіх груп, учасники ВВВ, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, медичні працівники) діє знижка –10%. Знижка для ЗСУ -20%. Знижки не підсумовуються між собою, не поширюються на контрастування та додаткові послуги, не поширюються на пацієнтів посередницьких інтернет-сервісів.