МР-Спектроскопія головного мозку

Магнітно-резонансна спектроскопія – метод безконтактного визначення у тканинах концентрації речовин, характерних для конкретної галузі та захворювання. Хворі та здорові тканини складаються з різних видів клітин та в них накопичуються різні речовини. За концентрацією певних метаболітів можна впевнено припустити діагноз на ранніх стадіях захворювань, навіть таких, як рак або хвороба Альцгеймера.

 

МРС дозволить:

• зібрати точну інформацію про склад тканини

• діагностувати захворювання на ранніх стадіях (до появи симптомів та органічних змін)

• відрізнити злоякісне утворення від доброякісного

• уникнути інвазивних способів діагностики (таких, як біопсія)

• убезпечити організм від ризику опромінення (на відміну від КТ та рентгену).

МР-Спектроскопия

Додаткове дослідження до МРТ для виявлення захворювань на ранніх стадіях, до появи симптомів та органічних змін. Дозволяє відрізнити злоякісне утворення від доброякісного та уникнути біопсії.

МР-спектроскопію проводять на додаток до МРТ головного мозку на надпотужному апараті Philips Achieva із напруженістю магнітного поля 3.0 TESLA.

МР-Спектроскопія головного мозку

Вартість обстеження: 2000грн

Тривалість: 20-25хв

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10


    Для пільгової категорії (пенсіонери, інваліди всіх груп, учасники ВВВ, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, медичні працівники) діє знижка –10%. Знижка для ЗСУ -20%. Знижки не підсумовуються між собою, не поширюються на контрастування та додаткові послуги, не поширюються на пацієнтів посередницьких інтернет-сервісів.