МРТ м’яких тканин шиї

МРТ м’яких тканин шиї – неінвазивна методика обстеження, яка дозволяє дати комплексну характеристику: м’язів, які керують рухами голови, фасції (сполучнотканинні оболонки), підшкірно-жирової клітковини, сухожиль і зв’язок. У досліджуваній області розташовуються: гортань, трахея, судини, лімфатичні вузли та слинні залози, а також щитовидна залоза.

Показаннями до проведення

Дегенеративні зміни хребта

МРТ може допомогти візуалізувати диски між хребцями, зв’язки, суглоби та інші структури хребта. Це дозволяє виявити грижі дисків, спондилез, спондилолістез та інші патології.

Ракові пухлини

МРТ може допомогти виявити та оцінити пухлини в шиї, включаючи злоякісні пухлини голови та шиї, лімфоми, саркоми та метастази.

Запальні захворювання

МРТ дозволяє виявити та оцінити запальні процеси в шиї, такі як абсцеси, остеомієліт, артрит, лімфаденіт та інші.

Травми

МРТ може бути корисним при оцінці травми шиї, включаючи пошкодження хребта, м’язів, зв’язок та інших тканин.

Судинні порушення

МРТ дозволяє візуалізувати кровоносні судини шиї, такі як аневризми, атеросклеротичні зміни, вроджені аномалії судин та судинні пухлини.

Мягкие ткани шеи

Що показує МРТ м’яких тканин шиї

• травматичні ушкодження та запальні процеси

• об’ємні процеси різного походження

• сторонні тіла та гематоми

• зміни у лімфатичних вузлах

МРТ м’яких тканин шиї

Вартість обстеження: 2500грн

Тривалість: 20-25хв

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10


    Для пільгової категорії (пенсіонери, інваліди всіх груп, учасники ВВВ, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, медичні працівники) діє знижка –10%. Знижка для ЗСУ -20%. Знижки не підсумовуються між собою, не поширюються на контрастування та додаткові послуги, не поширюються на пацієнтів посередницьких інтернет-сервісів.