МРТ калитки

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) калитки та яєчок – це діагностична процедура, яка дозволяє отримати детальні зображення цих органів за допомогою магнітного поля та радіочастотних хвиль. МРТ може допомогти виявити різні патології, що стосуються калитки та яєчок.

Показання для МРТ калитки

Біль та дискомфорт:
МРТ може бути призначена у разі болю або дискомфорту в мошонці або яєчках, щоб визначити причину цих симптомів.

Спадання яєчка:
МРТ може допомогти визначити положення яєчка та виявити спадання яєчка, яке може бути вродженою або набутою аномалією.

Яєчкова криптогенічність:
МРТ може допомогти у визначенні розташування яєчка у випадку криптогенічності (невисходження яєчка з черевної порожнини).

Пухлини:
МРТ може допомогти виявити пухлини або утворення в мошонці або на яєчках і визначити їх характер (доброякісний або злоякісний).

Травми:
МРТ може бути призначена для оцінки ступеня ушкодження мошонки та яєчок внаслідок травми.

Запальні процеси:
МРТ може допомогти виявити запальні процеси, такі як епідидиміт (запалення сім’яного канатика) або орхіт (запалення яєчок).

Вроджені аномалії:
МРТ може використовуватись для виявлення вроджених аномалій структури мошонки та яєчок.

МРТ яичек мошонки яиц яйца

Загалом, МРТ мошонки та яєчок є корисним методом діагностики різних станів і патологій. Після отримання результатів МРТ лікар зможе поставити точний діагноз та розпочати відповідне лікування, якщо це необхідно.

Вартість калитки: 2500грн

Тривалість: 25-35хв

Вартість калитки з контрастуванням: 4000грн

Тривалість: 35-45хв

Для пільгової категорії (пенсіонери, інваліди всіх груп, учасники ВВВ, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, медичні працівники) діє знижка –10%. Знижка для ЗСУ -20%. Знижки не підсумовуються між собою, не поширюються на контрастування та додаткові послуги, не поширюються на пацієнтів посередницьких інтернет-сервісів.