Про МРТ 3.0 Tesla

Інформативність МР-дослідження залежить насамперед від характеристик магнітного поля та якості обладнання. Основний параметр – це напруженість магнітного поля, яке вимірюється в Теслах (Т), що воно вище, тим краща якість діагностичного зображення, ширші діагностичні можливості всього обстеження, тим точніше діагноз.

Залежно від характеристик магнітного поля, томографи ділять на: Низькопальні – 0.1 – 0.5 Т та Високопальні – від 1.0 до 3.0 Т. Високопальні системи є міжнародним стандартом діагностики.

Такі апарати використовують найсучасніші технології отримання МРТ зображень. Завдяки своїм характеристикам, вони дозволяють досягти найкращого просторового дозволу та найкращого розмаїття тканин та отримувати унікальні за інформативністю МРТ-зображення у всіх анатомічних проекціях. Вивчати динамічні процеси, пов’язані з рухом біологічних рідин (крові, ліквору, сечі, жовчі), а також завдяки застосуванню контрастних речовин з високою точністю розрізняти перитуморальний набряк, пухлину.

У нашому центрі встановлений Philips Achieva 3.0T – єдиний в Одесі та Одеській області магнітно-резонансний томограф з магнітним полем 3.0 Tesla.

Чому МРТ 3.0 Tesla:

  • Чіткість зображень: система, що має велику напруженість поля, збільшує сигнал (що створює зображення), а значить і чіткість зображення.
  • Час сканування менший
  • Дозволяє проводити дослідження, які потребують найдрібніших деталей, з високою точністю, зберігаючи безпеку.

Послуги діагностики

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10