Підготовка до МРТ

Що потрібно знати, щоб ваш візит пройшов максимально гладко:

Процедура проходження МРТ діагностики не потребує спеціальної підготовки. Ви можете приймати призначені Вам ліки, їсти та пити перед самою процедурою.

Прибудьте в центр на 15 хвилин раніше, щоб заповнити реєстраційну анкету та обговорити будь-яку додаткову інформацію, яка може знадобитися для Вашого дослідження.

Безпосередньо перед входом у кімнату з МРТ-сканером потрібно залишити всі металеві предмети (годинник, ключі, банківські картки, прикраси та ін.), зняти з себе елементи одягу, на яких є металеві гудзики, блискавки, застібки, пряжки та ін. Бажано все цінні речі залишити вдома і приходити у зручному одязі, що не містить металевих елементів.

Будь ласка, візьміть із собою, і перед дослідженням надайте персоналу:
– медичну картку;
– Дані попередніх досліджень (знімки та диски МРТ, КТ, УЗД).

Вимоги для деяких видів досліджень:

  • Дослідження органів черевної порожнини проводиться через 4-6 годин після їди та рідини.
  • Для покращення якості зображення та отримання додаткової інформації лікар може прийняти рішення про проведення Вам МРТ з контрастуванням. Контрастна речовина вводиться внутрішньовенно та допомагає відрізнити нормальні тканини від аномальних. Багато досвідом доведено, що пацієнти його добре переносять.
  • Дослідження органів малого тазу проводиться при затримці сечі протягом 2-х годин.
  • Дослідження сечовидільної системи проводиться після прийняття 1 літра рідини за 2 години до МРТ діагностики.
  • Пацієнту рекомендується не їсти і не пити протягом 2-х годин перед дослідженням з контрастом.

Послуги діагностики

    Запис на прийом

    Ми передзвонимо Вам найближчим часом та запишемо до потрібного спеціаліста. Також Ви можете записатися на прийом за тел: +38 (097) 103 03 10, +38 (095) 103 03 10, +38 (073) 103 03 10